Home Hírek Jól szerepelt Molnár Csaba az Everling Tavaszváró terepfutóversenyen

Jól szerepelt Molnár Csaba az Everling Tavaszváró terepfutóversenyen

79

Jól indult az év Molnár Csabának az Ózdi Teknőc Futó Club sportolójának. Az ózdi fiatalember Budapesten a 16. kerület határában, a Cinkotai parkerdőben fekvő Naplás-tónál állt rajtvonalhoz. Az Everling Tavaszváró terepfutóversenyt tizedik alkalommal hívták életre a szervezők – írja az ozd.hu.

A résztvevőknek többek közt lehetőségük nyílt az 5 x 2 kilométeres versenyszámban is megmérettetni magukat, az etapokat 13 perces újraindítással résztávos edzés szerűen kellett teljesíteni. A viadal népszerűségét jól mutatja, hogy idén 550 fő indult el rajta, mivel a verseny pénzdíjas volt az afrikai futókat is megmozgatta.

A Kertváros legnagyobb tömegsport rendezvényén Molnár Csaba szenior kategóriában az előkelő első helyen ért célba. Harminckét perc negyvenhét másodperc alatt teljesítette a kihívást, ez az eredmény az abszolút 74 főt számláló mezőny 14. helyére volt elegendő.

forrás: ozd.hu